Haber

UEFA Avrupa Konferans Ligi 3. ön eleme turu kuraları çekildi



İsviçre’nin Nyon kentindeki UEFA genel merkezinde gerçekleştirilen kura çekiminde eşleşmeler belli oldu.

Trabzonspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi üçüncü ön eleme turunda Molde-Servette eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

Sivasspor ise Moldova’nın Petrocub takımını elemesi halinde Dinamo Batum-BATE Borisov eşleşmesinin galibiyle tur mücadelesi verecek.

Organizasyonda 3. ön eleme turu ilk maçları 5 Ağustos, rövanş karşılaşmaları ise 12 Ağustos’ta oynanacak.

Eşleşmeler şöyle gerçekleşti:

ŞAMPİYONLAR YOLU

Dinamo Tiflis (Gürcistan) / Maccabi Hayfa (İsrail) – HB Torshavn (Faroe Adaları) / Podgorica (Karadağ)

Linfield (Kuzey İrlanda) / Borac Banja Luka (Bosna Hersek) – Shakhtyor Soligorsk (Beyaz Rusya) / Fola Esch (Lüksemburg)

Shamrock Rovers (İrlanda) – Teuta (Arnavutluk) / Inter Club d’Escaldes (Andorra)

Riga FC (Letonya) / Shkendija (Kuzey Makedonya) – Folgore (San Marino) / Hibernians (Malta)

Pirishtina (Kosova) / Connah’s Quay Nomads (Galler) – Valur (İzlanda) / Bodo Glimt (Norveç)

ANA YOL

KuPS Kuopio (Finlandiya) / Vorskla Poltava (Ukrayna) – Astana (Kazakistan) / Aris Thessaloniki (Yunanistan)

Ujpest (Macaristan) / Vaduz (Lihtenştayn) – Basel (İsviçre) / Partizani (Arnavutluk)

FC Luzern (İsviçre) – Drita (Kosova) / Feyenoord (Hollanda)

Trabzonspor – Molde (Norveç) / Servette (İsviçre)

Lokomotiv Plovdiv (Bulgaristan) / Slovacko (Çekya) – Copenhagen (Danimarka) / Torpedo-Belaz Zhodino (Belarus)

Panevezys (Litvanya) / Vojvodina (Sırbistan) – LASK (Avusturya)

Sochi (Rusya) / Keşla (Azerbaycan) – Partizan (Sırbistan) / Dunajska Streda (Slovakya)

Elfsborg (İsveç) / Milsami Orhei (Moldova) – Velez (Bosna Hersek) / AEK (Yunanistan)

RFS (Letonya) / Puskas Akademia (Macaristan) – Gent (Belçika) / Valerenga (Norveç)

Dudelange (Lüksemburg) / Bohemians (İrlanda) – PAOK (Yunanistan)

Cukaricki (Sırbistan) / Sumgait (Azerbaycan) – Hammarby (İsveç) / Maribor (Slovenya)

Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) / Vllaznia (Arnavutluk) – Karabağ (Azerbaycan) / Ashdod (İsrail)

Ararat Yerevan (Ermenistan) / Slask Wrocław (Polonya) – Arda Kardzhali (Bulgaristan) / Hapoel Beer-Sheva (İsrail)

Kolos Kovalivka (Ukrayna) – FCSB (Romanya) / Shakhter Karagandy (Kazakistan)

Hibernian (İskoçya) / Santa Coloma (Andorra) – Birleşik Krallık (Malta) / Rijeka (Hırvatistan)

Kauno Zalgiris (Litvanya) / Yeni Azizler (Galler) – Viktoria Plzen (Çekya) / Dinamo Brest (Beyaz Rusya)

Hajduk Split (Hırvatistan) / Tobol Kostanay (Kazakistan) – Apollon Limassol (Kıbrıs Rum Kesimi) / Zilina (Slovakya)

Spartak Trnava (Slovakya) / Sepsi OSK Sfantu Gheorghe (Romanya) – Sutjeska (Karadağ) / Maccabi Tel-Aviv (İsrail)

Hafnarfjördur (İzlanda) / Rosenborg (Norveç) – Domzale (Slovenya) / Honka Espoo (Finlandiya)

Universitatea Craiova (Romanya) / Laçı (Arnavutluk) – Anderlecht (Belçika)

Vitesse (Hollanda) – Dundalk (İrlanda) / Levadia Tallinn (Estonya)

Dinamo Batum (Gürcistan) / BATE Borisov (Belarus) – Petrocub-Hincesti (Moldova) / Sivasspor

Shkupi (Kuzey Makedonya) / Santa Clara (Portekiz) – Olimpija Ljubljana (Slovenya) / Birkirkara (Malta)

Paços de Ferreira (Portekiz) – Larne (Kuzey İrlanda) / AGF Aarhus (Danimarka)

Austria Wien (Avusturya) / Breidablik (İzlanda) – Aberdeen (İskoçya) / BK Hacken (İsveç)

Suduva (Litvanya) / Rakow Czestochowa (Polonya) – Rubin (Rusya)

CSKA Sofya (Bulgaristan) / Liepaja (Letonya) – Pogon Szczecin (Polonya) / Osijek (Hırvatistan)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
instagram takipçi hilesi organik takipçi satın al bayan takipçi satın al takipçi satın al instagram beğeni arttırma instagram takipçi satın al ege tülek takipçi satın al takipçi satın al Takipçi kasma hilesi Ücretsiz Video İndir porno izle takipçi satın al tarot fal baktır